580,00 zł
Na stanie 3 szt. Nowość
Doręczymy: wtorek 01.02.2022
Bezpłatna dostawa

Każdy zegarek może być wyjątkowy. Skorzystaj z naszej usługi grawerowania laserowego powierzchni i dostosuj swój zegarek do swoich upodobań lub gustu. Dokładny wygląd grawerki i jego umieszczenie można określić w koszyku. Następnie skonsultujemy się z Tobą w sprawie projektu, aby ostateczne wrażenie było jak najlepsze.
Warunki:
1. Grawerowane zegarki nie podlegają zwrotowi.
2. Wymagana jest zaliczka.
Dostawa: 3 dni robocze od zatwierdzenia projektu. Chcę wiedzieć więcej

Kupując ten produkt, klient automatycznie i bezpłatnie uzyskuje usługę przedłużenia gwarancji o 12 miesięcy. Przejdź do dokładnej treści warunków.

Na zwrot lub wymianę tego produktu masz ponadstandardowych 12 miesięcy. Przejdź do dokładnego sformułowania warunków.

Czy znalazłeś lepszą cenę? Złożymy Ci ofertę

Podstawowe właściwości

Marka LIU JO
Model SWLJ002
Gwarancja 2 lata
Kolor różowo-złoty
Preznaczenie unisex
Typ cyfrowe / analogowe
Waga 43 g

Bransoletka

Materiał stal nierdzewna
Typ zapinania Zapięcie typu Mesh
Długość bransoletki zmienimy za darmo
Jak powinni mierzyć obwód nadgarstka?

Obudowa

Kolor koperta różowe złoto
Kształt kwadratowe
Grubość 11 mm
Szerokość koperty 34 mm
Długość koperty 39 mm

Opakowanie

  • oryginalne opakowanie LIU JO
  • oficjalna gwarancja
  • ściereczka do czyszczenia za darmo

Funkcje

Alarm, bluetooth połączenie, Zdalne sterowanie fotoaparatem, Szukaj telefonu , kalorymetr, krokomierz, Pomiar czynności serca, Monitor snu, Music Control, Powiadomienia, prognoza pogody, Przystosowalny design tarczy, smartwatch, stoper, Powiadomienie o bezczynności, Przypomnienie reżimu pitnego
Szczegółowy opis funkcji

Szczegółowy opis funkcji

Materiał bransoletki: stal nierdzewna

Stal nierdzewna 316L (Stainless steel) jest bardzo trwałym materiałem, którego praktycznie nie można zniszczyć. Jest twarda (nie zgina się lub nie łamie), jest bezbarwna, antyalergiczna (nie reaguje z płynami ustrojowymi, a zatem żadne składniki metalowe nie są uwalniane do skóry i ciała) i ma powierzchnię antykorozyjną (powierzchnia jest odporna na utlenianie i korozję. Jest odporna na słodką i słoną wodę).

Alarm

W zegarkach znajduje się budzik, który można ustawić na różny czas. Po uruchomieniu budzik zadzwoni.

bluetooth połączenie

Zegarek jest kompatybilny przez bluetooth z telefonem komórkowym. Obsługiwane systemy operacyjne: iOS 10 lub nowszy, Android 6.0 lub nowszy.

Zdalne sterowanie fotoaparatem

Dzięki wbudowanemu zdalnemu sterowaniu fotoaparatu nie musisz już być tylko fotografem innych osób – możesz teraz dzielić się miejscem ze znajomymi przed obiektywem. Z pewnością będziesz mieć piękne wspomnienia.

Szukaj telefonu

Straciłeś swój telefon? Wystarczy nacisnąć przycisk na zegarku, a w telefonie zacznie dzwonić dzwonek, zegarem można wtedy łatwo znaleźć.

kalorymetr

Zegarki obliczają zużycie kalorii podczas ćwiczeń.

krokomierz

Zegarek sportowy korzystający z wbudowanego akcelerometru trójosiowego. Krokomierz można włączyć ręcznie, można też ustawić tryb automatycznego pomiaru z chwilą rozpoczęcia marszu albo biegu. Ekran wyświetla całkowitą ilość kroków i ilość kroków wykonanych za godzinę. Do dyspozycji jest również zakres ustawień celu od 1000 do 50 000 kroków, o którego osiągnięciu poinformuje sygnał dźwiękowy. Na ekranie zegarka jest też odtwarzany przebieg spaceru z ostrzeżeniem w razie nieczynności.

Pomiar czynności serca

Dzięki wbudowanemu czujnikowi optycznemu czynność serca jest monitorowana do maksymalnej wartości 220 uderzeń na minutę. Można rejestrować i wyświetlać aktualne tętno, które jest podstawą do ustawienia docelowej częstotliwości tętna, ocenę minimalnego i maksymalnego tętna, graficzny wskaźnik strefy aktualnej częstości i wykres czynności serca.

Monitor snu

Po aktywacji monitoruje i rejestruje wybrane funkcje organizmu podczas snu. Na podstawie zapisanych danych z czujnika ruchu i tętna można analizować przebieg i jakość snu w aplikacji, a także wykryć przybliżoną przyczynę porannego zmęczenia.

Music Control

Z zegarkami masz dostęp do ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie. Naciśnij przycisk odtwarzania i zanurz się w tonach, które wpływają na Twoje myśli, uczucia i aktywność.

Powiadomienia

Zegarki smart informują osobę noszącą o przychodzącej wiadomości lub wydarzeniu sygnałem dźwiękowym. Powiadomienia można ustawić dla sieci społecznościowych, SMS, e-maila, aplikacji, kalendarza i budzika.

prognoza pogody

Zegarki na podstawie zmian ciśnienia atmosferycznego mogą przewidzieć pogodę na następne kilka godzin.

Przystosowalny design tarczy

Możesz szybko i łatwo zmienić wygląd swojej tarczy zegarka. Możliwości są praktycznie nieograniczone i tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz swojego ulubionego zdjęcia, czy design tarczy luksusowego zegarka.

smartwatch

Zegarki sparujesz za pośrednictwem bluetooth z urządzeniami z systemem Androidem i iOS.

stoper

Stoper pozwala mierzyć odcinki czasu.

Powiadomienie o bezczynności

Na podstawie danych otrzymanych z czujników ruchu zegarek wskazuje potrzebę wykonania czynności w celu osiągnięcia planowanego wydatku energetycznego.

Przypomnienie reżimu pitnego

Zegarek w regularnych odstępach czasu przypomina o potrzebie nawodnienia organizmu, zapewniając tym samym optymalne warunki do treningu.

Typ zapinania: Zapięcie typu Mesh

Zapięcie typu mesh jest przeznaczone do pasków siatkowych. Zasada polega na chwyceniu jednej części paska do drugiej i zabezpieczeniu.

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA