400,00 zł
292,00 zł
Na stanie 2 szt. POLARIZED
Doręczymy: środa 01.12.2021
ROZMIAR

Wybierz kolor:

Czy znalazłeś lepszą cenę? Złożymy Ci ofertę

Podstawowe właściwości

Marka POLAROID
Model PLD6080/G/CS IPR/5X
Gwarancja 2 lata
Właściwości Polaryzacyjne / certyfikat CE / UV 400 / Lustrzanki / RX - ABLE / CLIP-ON
Kolor soczewki (informacje producenta) BLUE MIRROR POLARIZED
Preznaczenie unisex
Rodzaj okularów przeciwsłoneczne / korekcyjne
Waga 34 g

Oprawka

Rodzaj oprawek Pełne Ramki
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor oprawek brązowy
Efekt matowy
Szerokość mostka 18 mm
Długość zausznika 145 mm
Kształt oprawki Wayfarer
Szerokość oprawki 136 mm

Soczewka

Kategoria filtra 3
Kolor soczewek niebieski
Materiał trioctan celulozy
Szerokość soczewki 50 mm
Wysokość soczewki 40 mm

Opakowanie

 • oryginalne opakowanie POLAROID
 • oficjalna gwarancja
 • ściereczka do czyszczenia za darmo

Parametry

Polaryzacyjne

Filtr polaryzacyjny to specjalna powłoka, która minimalizuje odblaski od powierzchni poziomych, takich jak woda, śnieg lub szkło. Polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne blokują zarówno promieniowanie UV, jak i promieniowanie poziome, umożliwiając przenikanie tylko pionowego światła do oka. Dzięki soczewkom polaryzacyjnym kolory są bardziej realistyczne i wyraźniejsze, a obraz nie jest tak jasny. Oko może rozpoznać większe detale, a tym samym zmniejszyć zmęczenie oczu. Okulary przeciwsłoneczne z soczewkami polaryzacyjnymi są szczególnie odpowiednie dla kierowców i sportowców.

certyfikat CE

Okulary z oznakowaniem CE spełniają europejskie wymagania dotyczące jakości filtra UV, przepuszczalności światła słonecznego, dokładności optycznej, konstrukcji oprawek i zastosowania materiału antyalergicznego. Okulary są zgodne z Dyrektywą Europejską 89/686 / EWG i są zgodne z PN EN ISO 12312-1.

UV 400

Oznaczenie UV 400 jest oznaczeniem filtra, który pochłania 100% promieniowania UV. Soczewki z filtrem ochronnym UV 400 chronią oczy przed promieniowaniem UVA, UVC i UVB. Filtr UV znajduje się w materiale soczewki i jest całkowicie niezależny od stopnia zabarwienia.

Lustrzanki

Okulary z wykończeniem lustrzanym na zewnętrznej stronie soczewek mają różnie stopniowaną intensywność powierzchni odbijającej. Lustrzane okulary przeciwsłoneczne są szczególnie skuteczne w odbijaniu promieni słonecznych - zmniejszając ilość światła przechodzącego przez oko z 10 do 60%.

RX - ABLE

Oprawki okularów oznaczone RX - ABLE pozwalają na włożenie soczewek dioptrycznych przepisanych przez okulistę na receptę.

CLIP-ON

Nosisz okulary dioptryczne, a przejście z pomieszczenia do jasnego otoczenia jest dla Ciebie denerwujące, ponieważ musisz stale zmieniać okulary? Rozwiązaniem są okulary z funkcją CLIP-ON. Jednym ruchem możesz nałożyć magnetyczną część przednią o właściwościach okularów przeciwsłonecznych na soczewki dioptryczne. Oprawka wyposażona jest w demo soczewkę, która w sklepie optycznym zostanie zastąpiona soczewką dioptryczną – przepisaną przez okulistę.

Kategoria filtra: 3

Ciemne soczewki (przepuszczalność promieniowania widzialnego 8 - 18%). Wysoka ochrona przed światłem słonecznym. Jest to najbardziej typowy współczynnik przepuszczania światła, odpowiedni do ogólnego zastosowania w intensywnym świetle słonecznym.

Jaki masz rozmiar okularów? Chociaż M jest niemal wszechstronny i najprawdopodobniej będzie Ci pasował wspaniale, jeśli chcesz, aby Twoje okulary pasowały do Ciebie idealnie, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami. Wystarczy zwykła karta płatnicza lub karta kredytowa.

 • Szerokość oprawki
  136 mm
 • Długość zausznika
  145 mm
 • Wysokość soczewki, Szerokość soczewki
  40 mm 50 mm
 • Szerokość mostka
  18 mm
 • karta płatnicza
  (86 × 54 mm)

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA