5.805,00 zł
Nowość
Doręczymy: 3-4 dni roboczych
Bezpłatna dostawa

Kupując ten produkt, klient automatycznie i bezpłatnie uzyskuje usługę przedłużenia gwarancji o 12 miesięcy. Przejdź do dokładnej treści warunków.

Na zwrot lub wymianę tego produktu masz ponadstandardowych 12 miesięcy. Przejdź do dokładnego sformułowania warunków.

Czy znalazłeś lepszą cenę? Złożymy Ci ofertę

Podstawowe właściwości

Marka BIATEC
Kolekcja Leviathan
Model Leviathan 03
Kolor szary / srebrny
Zasilanie automatyczne nakręcanie
Wodoszczelność 300M/30ATM
Szkiełko szafirowe
Mechanizm SELLITA SW 200-1
Cyfry na tarczy indeksy
Preznaczenie męskie
Typ analogowe

Pasek

Materiał stal nierdzewna NanTec
Typ zapinania Zapięcie motylkowe
Szerokość 20 mm

Obudowa

Kolor koperta srebrny ton
Materiał stal nierdzewna NanTec
Średnica 40 mm
Grubość 13,3 mm
Kształt okrągłe

Funkcje

Data - dzień miesiąca, Super-LumiNova
Szczegółowy opis funkcji

Szczegółowy opis funkcji

Materiał koperty: stal nierdzewna NanTec

Technologia NanTec zwiększa twardość powierzchni stali nierdzewnej 316L do 600 według Vickersa. Dla porównania konwencjonalna stal niskowęglowa ma twardość od około jednej trzeciej do jednej czwartej (140-200 HV).

Zasilanie: automatyczne nakręcanie

Automatyczne zegarki są zasilane przez napęd mechaniczny. Działają na zasadzie stopniowego rozwijania sprężyny śrubowej. Podczas noszenia energia naturalnych ruchów dłoni jest przekazywana przez wirnik do układu nawijającego, który automatycznie przyciąga sprężynę. W zależności od konstrukcji i długości sprężyny zegarki te mogą pracować przez bardzo długi czas na jednym nakręceniu. Długość rezerwy ruchu zwykle waha się od 24 do 48 godzin.

Materiał paska: stal nierdzewna NanTec

Technologia NanTec zwiększa twardość powierzchni stali nierdzewnej 316L do 600 według Vickersa. Dla porównania konwencjonalna stal niskowęglowa ma twardość od około jednej trzeciej do jednej czwartej (140-200 HV).

Data - dzień miesiąca

Wyświetla aktualny dzień miesiąca od 1 do 31 grudnia.

Super-LumiNova

Super-LumiNova to warstwa luminescencyjna, stosowana do powlekania wskazówek, indeksów i cyfr na tarczy zegara. Po wystarczającym naświetleniu promieniami słonecznymi albo sztucznym światłem tarcza twojego zegarka będzie doskonale widoczna również w ciemności. Od innych materiałów luminescencyjnych (tryt, GTLS) różni się tym, że nie jest radioaktywny, a ponadto oferuje znacznie większą jasność.

Wodoszczelność: 300M/30ATM

Zegarki z oznaczeniem wodoszczelności 300M/30ATM są przeznaczone do pływania, snorkeling, ale także do profesjonalnego nurkowania z aparatem oddechowym. 300M / 30ATM odnosi się do stopnia wodoszczelności znormalizowanego przez ISO 6425. Testy ISO obejmują zmiany temperatury, głębokości, ciśnienia (wody, powietrza) przez różny czas i obsługę części roboczej zegarka. W modelach do nurkowania dodatkowo wykonywany jest test odporności na słoną wodę i zdolności zegarka do radzenia sobie z nadciśnieniem (symulacja dekompresji).

Szkiełko: szafirowe

Szkło szafirowe zegarka powstało w laboratorium w wyniku stopienia tlenku glinu (Al2O3) w obecności wodoru i tlenu w temperaturze 2000°C. Po krystalizacji w "gruszkę" korundu jest cięte i dalej przetwarzane do pożądanego kształtu i wielkości. Szkło szafirowe to najtwardsze szkło używane w zegarkach. W skali twardości minerałów jest na drugim miejscu za diamentem, porysować można go praktycznie tylko diamentem. Jego jedyną wadą jest kruchość.

Typ zapinania: Zapięcie motylkowe

To zapinanie, w którym trzpień rozpina pasek na dwie strony. Po rozpięciu przypomina kształt motyla. Po przypadkowym rozpięciu nie zostanie on całkowicie rozpięty, a zegarek pozostanie na ręce.

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA