490,00 zł *
400,00 zł
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 400,00 zł **
Na stanie 5+ szt. Cena promocyjna do 30.06.2024
TERMIN DORĘCZENIA: 2-3 dni robocze
Opłata pocztowa od 9,00 zł Więcej o możliwościach transportu

Czy znalazłeś lepszą cenę? Złożymy Ci ofertę

Dwie zintegrowane kamery

Oprócz przedniej kamery, która idealnie nadaje się do wideorozmów, w zegarku Cally CL005 znajdziesz także drugią– boczną kamerę. Jej lokalizacja została zaprojektowana z myślą o poprawie wyników fotografowania na odległość oraz poprawie ergonomii podczas fotografowania otoczenia.

BPA Free

Jako jedne z nielicznych inteligentnych zegarków dla dzieci na rynku, modele Cally CL005 posiadają ważny certyfikat REACH, który gwarantuje, że nie zawierają szkodliwych substancji BPA i innych związków, które mogłyby zaszkodzić wrażliwej dziecięcej skórze.

Jeszcze więcej możliwości komunikacji

Nowa generacja zegarków Cally obsługuje popularne aplikacje WeChat i Google Translate. Dzięki WeChat Twoje dziecko może wysyłać wiadomości tekstowe i głosowe. Dzięki Google Translate ma też dostępną bezpośrednio w zegarku usługę tłumaczenia neuronowego, która w kilka sekund pomoże mu przetłumaczyć słowa lub całe dokumenty na ponad 100 języków.

Długa żywotność baterii

Zapomnij o codziennym ładowaniu i martwieniu się, czy zegarek nie rozładuje się w ciągu dnia. Dzięki akumulatorowi Li-Pol o pojemności aż 1000 mAh smartwatch Cally wymaga ładowania po około trzech dniach normalnego użytkowania.

Zadzwońcie do siebie

Możliwość nawiązywania i odbierania dwukierunkowych połączeń głosowych to świetny sposób, aby połączyć się z dzieckiem i być przy nim, gdy Cię potrzebuje lub po prostu chce usłyszeć. Włóż do zegarka kartę SIM z włączonym transferem danych i połącz się z dzieckiem w dowolnym momencie. Głośnik o wysokim poziomie głośności poradzi sobie nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Zegarek może przechowywać nawet 30 numerów telefonów ważnych dla dziecka osób.

Widzieć się zawsze jest lepiej

Chcesz wiedzieć, w jakim środowisku i towarzystwie przebywa Twoje dziecko? Zadzwoń do niego za pomocą wbudowanej szerokokątnej kamery HD i upewnij się, że jest bezpieczne. Wysokiej jakości mikrofon wiernie oddaje dźwięki otoczenia, dzięki czemu możesz odciążyć zestresowany umysł rozmową wideo.

Nieznane numery nie mają szans!

Nie chcesz, aby Twoje dziecko dzwoniło na nieznane numery i dzwoniła do niego obca osoba? Po prostu zablokuj nieznane numery i będzie mogło wykonywać połączenia tylko z kontaktami zapisanymi w książce telefonicznej.

Zawsze w kontakcie za pomocą wiadomości głosowych i tekstowych

Komunikujcie, bawcie się, bądźcie razem nawet zdalnie. Dzięki wiadomościom tekstowym i głosowym możesz wysyłać szybkie linki, gdy dzwonienie nie jest możliwe lub może być niewygodne. Wysyłaj wiadomości z aplikacji do zegarka, z którego można bezpośrednio na nie odpowiadać.

Gdzie się znajduje? GPS pomoże

Nie ma lepszego pomocnika w czuwaniu nad dzieckiem, gdy nie ma Cię przy nim, niż śledzenie ruchu i lokalizacji GPS z pomocą Wi-Fi. Z pomocą aplikacji i tła mapy dowiesz się, gdzie dokładnie się znajduje. Możesz również zostać powiadomiony, gdy tylko przekroczy granice wyznaczonej przez Ciebie bezpiecznej strefy.

Podstawowe właściwości

Marka CALLY
Kolekcja Kids 4G GPS Gen 2
Model CL005
Gwarancja 2 lata
Kolor niebieski
Wodoszczelność 30M/3ATM
Kompatybilność IOS / Android
Wyświetlacz IPS / dotykowy
Język aplikacji EN / DE / SK / CZ / HU / PL / FR / ES / IT / SL / FI / EL / RO / SV
Preznaczenie dla dzieci
Typ smart
Rozdzielczość ekranu 240x280 px
Pojemność baterii 1000 mAh
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Żywotność baterii - tryb standardowy (dni) 3-4

Pasek

Materiał tworzywo sztuczne
Typ zapinania Standardowe zapinanie

Obudowa

Materiał tworzywo sztuczne
Kształt kwadratowe

Opakowanie

 • oryginalne opakowanie CALLY
 • oficjalna gwarancja

Funkcje

stoper, Alarm, kalkulator, krokomierz, zaprogramowany kalendarz, smartwatch, Nie zawiera BPA, Połączenie, Robienie zdjęć, Zdalne robienie zdjęć, Zdalny podsłuch, Wideo rozmowa, Lokalizacja GPS, Karta SIM, Przycisk SOS, GEO krąg, Rejestrator dźwięku, Książka telefoniczna, Wiadomości SMS, Plan lekcji, Odtwarzacz muzyki, Odtwarzacz wideo, Funkcja nie przeszkadzać, Zdalne wyłączanie, Zintegrowana kamera przednia i boczna, Translator
Szczegółowy opis funkcji

Dlaczego warto robić zakupy w IRISIMO

 • autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • własny magazyn
 • profesjonalnie wyszkolony personel
 • na rynku działamy od prawie 20 lat
 • przesyłka ekspresowa
 • bezpłatne skrócenie bransoletki
 • jesteśmy sklepem sprawdzonym przez klientów
 • grawerowanie i opakowanie prezentowe
 • bezpłatna dedykacja
 • prosta wymiana i zwrot towaru
 • bezpłatne usługi bonusowe dla wybranych produktów
 • towary ekskluzywne w ofercie
 • bezpieczne płatności internetowe
why_us

Szczegółowy opis funkcji

Materiał koperty: tworzywo sztuczne

Większość z gumy, bitumu lub silikonu. Ten rodzaj materiału jest wysoce elastyczny, antyalergiczny, wodoodporny i nie wchłania potu.

Materiał paska: tworzywo sztuczne

Większość gumy, bitumu lub silikonu. Ten rodzaj paska charakteryzuje się wysoką elastycznością, jest antyalergiczny, wodoodporny i nie wchłania potu. Nie chłodzi i dobrze dopasowuje się do kształtu nadgarstka.

stoper

Stoper pozwala mierzyć odcinki czasu.

Alarm

W zegarkach znajduje się budzik, który można ustawić na różny czas. Po uruchomieniu budzik zadzwoni.

kalkulator

Kalkulator umożliwia korzystanie z prostych operacji, takich jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie.

krokomierz

Zegarek sportowy korzystający z wbudowanego akcelerometru trójosiowego. Krokomierz można włączyć ręcznie, można też ustawić tryb automatycznego pomiaru z chwilą rozpoczęcia marszu albo biegu. Ekran wyświetla całkowitą ilość kroków i ilość kroków wykonanych za godzinę. Do dyspozycji jest również zakres ustawień celu od 1000 do 50 000 kroków, o którego osiągnięciu poinformuje sygnał dźwiękowy. Na ekranie zegarka jest też odtwarzany przebieg spaceru z ostrzeżeniem w razie nieczynności.

zaprogramowany kalendarz

Na wyświetlaczu pojawi się aktualna data. Jest zaprogramowana i dlatego nie ma potrzeby ustawiania krótkich i długich miesięcy oraz lat przestępnych. Większość zegarków ma datę zaprogramowaną do 2099 r.

smartwatch

Zegarki sparujesz za pośrednictwem bluetooth z urządzeniami z systemem Androidem i iOS.

Nie zawiera BPA

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Możesz być pewny, że plastikowe części zegarka nie zawierają BPA ani innych związków, które mogłyby zaszkodzić wrażliwej skórze dziecka.

Połączenie

Dzięki dwukierunkowym połączeniom głosowym możesz połączyć się ze swoim dzieckiem i być cały czas blisko niego.

Robienie zdjęć

Za pomocą wbudowanego aparatu możliwe jest robienie zdjęć czy wysokiej jakości selfie.

Zdalne robienie zdjęć

Miej doskonały przegląd tego, co robi Twoje dziecko i gdzie się znajduje. Używając tej funkcji można zdalnie aktywować aparat fotograficzny zegarka i zrobić zdjęcia, które można natychmiast obejrzeć.

Zdalny podsłuch

Chcesz wiedzieć, co dzieje się wokół Twojego dziecka? Włącz mikrofon zegarka zdalnie i dowiedz się wszystkiego.

Wideo rozmowa

Zadzwoń za pomocą wbudowanej kamery HD, która zapewnia wysokiej jakości obraz.

Lokalizacja GPS

Zlokalizuj położenie swojego dziecka za pomocą technologii satelitarnej GPS i dokładnych współrzędnych.

Karta SIM

Zegarek posiada slot na kartę SIM, który umożliwia dostęp do danych i innych usług operatora telefonicznego.

Przycisk SOS

Gdy Twoje dziecko znajdzie się w niebezpieczeństwie lub w sytuacji, w której nie poradzi sobie samodzielnie, szybko wciskając przycisk SOS, wysyła sygnał alarmowy na zaprogramowany numer telefonu.

GEO krąg

Określ dokładny krąg, w którym Twoje dziecko może się poruszać. Zostaniesz powiadomiony na swój telefon komórkowy, gdy opuści ono wyznaczony obszar.

Rejestrator dźwięku

Świetna funkcja dla zapominalskich. W pamięci wewnętrznej możliwe jest nagrywanie i zapisywanie notatek głosowych, poleceń nauczyciela, ale także dowolnych innych dźwięków.

Książka telefoniczna

Określ, kto może dzwonić na zegarek. Utwórz książkę telefoniczną w aplikacji, a zagraniczne numery zostaną automatycznie zablokowane.

Wiadomości SMS

Możliwe jest nie tylko odczytywanie krótkich wiadomości tekstowych, ale także odpowiadanie na nie i tworzenie nowych bezpośrednio z zegarka.

Plan lekcji

Plan lekcji przygotujesz w aplikacji, a dziecko będzie mogło w każdej chwili sprawdzić go na wyświetlaczu zegarka.

Odtwarzacz muzyki

Zegarek jest gotowy do przekształcenia się w przenośny odtwarzacz muzyczny. Zintegrowany głośnik zapewnia dźwięk wysokiej jakości.

Odtwarzacz wideo

Nie potrzebujesz tabletu ani telefonu komórkowego, aby odtwarzać ulubione filmy. Prześlij je do zegarka, a Twoje dziecko będzie je mieć zawsze przy sobie.

Funkcja nie przeszkadzać

Nie chcesz, aby Twojemu dziecku przeszkadzali przyjaciele, gdy przygotowuje się do szkoły? Aktywuj tę funkcję w aplikacji, a zegarek nie będzie dostępny dla połączeń przychodzących ani wiadomości tekstowych.

Zdalne wyłączanie

Jeśli uważasz, że zegarek może przeszkadzać lub rozpraszać dziecko, możesz w każdej chwili wyłączyć go zdalnie.

Zintegrowana kamera przednia i boczna

Zegarek ma dwie kamery. Przednia idealnie nadaje się do wideorozmów i selfie, boczna do robienia zdjęć otoczenia, a także do fotografowania na odległość.

Translator

Usługa Tłumacz Google jest gotowa pomóc w tłumaczeniu słów lub całych dokumentów na ponad 100 języków w ciągu kilku sekund.

Wodoszczelność: 30M/3ATM

Wodoodporne zegarki z oznaczeniem 30M/3ATM przeznaczone są do przypadkowego kontaktu z wodą (mycie samochodu, deszcz). 30M/3ATM odnosi się do stopnia wodoszczelności znormalizowanego przez ISO 2281. Testy ISO obejmują zmiany temperatury, głębokości, ciśnienia (wody, powietrza) przez różny czas w pomieszczeniu i obsługę części operatywnej zegarków.

Typ zapinania: Standardowe zapinanie

Najbardziej rozpowszechniony sposób zapinania używany w przypadku pasków skórzanych i silikonowych. Sprzączkę wystarczy wsunąć w żądany otwór w zależności od potrzeby.

Ten produkt nie jest urządzeniem medycznym i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Uzyskane dane i wyniki monitorowania służą wyłącznie jako wskazówki.

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA

Zalecane akcesoria

CALLY TG-CALLY-GEN2
Na stanie
35,00 zł
CALLY BAND CL006strap
Na stanie
44,00 zł

* Jest to cena, po której towar jest oferowany do sprzedaży przez producenta, lub cena, którą producent wskazuje jako zalecaną dla klientów końcowych i po której towar zwykle jest sprzedawany.

** Jest to cena referencyjna, czyli najniższa cena, za jaką towar był sprzedawany przez sprzedającego w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką.

400,00 zł