729,00 zł
Na stanie 5+ szt. Nowość
Doręczymy: czwartek 27.01.2022
Bezpłatna dostawa

Każdy zegarek może być wyjątkowy. Skorzystaj z naszej usługi grawerowania laserowego powierzchni i dostosuj swój zegarek do swoich upodobań lub gustu. Dokładny wygląd grawerki i jego umieszczenie można określić w koszyku. Następnie skonsultujemy się z Tobą w sprawie projektu, aby ostateczne wrażenie było jak najlepsze.
Warunki:
1. Grawerowane zegarki nie podlegają zwrotowi.
2. Wymagana jest zaliczka.
Dostawa: 3 dni robocze od zatwierdzenia projektu. Chcę wiedzieć więcej

Kupując ten produkt, klient automatycznie i bezpłatnie uzyskuje usługę przedłużenia gwarancji o 12 miesięcy. Przejdź do dokładnej treści warunków.

Na zwrot lub wymianę tego produktu masz ponadstandardowych 12 miesięcy. Przejdź do dokładnego sformułowania warunków.

Czy znalazłeś lepszą cenę? Złożymy Ci ofertę

Proste i jednocześnie wyjątkowe. Podczas projektowania tych zegarków, inspirowaliśmy się wyjątkowym obrazem olejnym "Dziewczyna z młynkiem" (1972) słynnego malarza Ľudovíta Fulla, którego prace zdobyły nagrody na Triennale Sztuki Użytkowej w Mediolanie (1936), Grand Prix na Wystawie Światowej w Paryżu (1936) i Expo w Brukseli (1958). Limitowana, indywidualnie numerowana edycja. Wyprodukowano tylko 149 sztuk. © Ľudovít Fulla (dedičia) / LITA, 2020.

IRISIMO X ART

Z galerii bezpośrednio na nadgarstek. W kolekcji IRISIMO X ART połączyliśmy naszą pasję do zegarków z doskonałą sztuką. Każdy model z serii IRISIMO X ART ozdobiony jest nie tylko fotorealistycznym nadrukiem na skórzanym pasku, ale również autorskim podpisem na tarczy i wieczku. Jakość materiałów ma największy udział w oryginalności zegarków, jednak jakość sztuki również nie pozostaje w tyle. W tej klasie zegarków można polegać na precyzyjnie wykonanej kopercie ze stali nierdzewnej 316L i ponadstandardowym szkiełku szafirowym.

Podstawowe właściwości

Marka IRISIMO
Kolekcja X ART COLLECTION
Model IRLF01
Gwarancja 2 lata
Kolor pomarańczowy
Zasilanie bateria
Wodoszczelność 30M/3ATM
Szkiełko szafirowe
Cyfry na tarczy indeksy
Preznaczenie unisex
Typ analogowe
Mechanizm Miyota 2035
Waga 38 g

Pasek

Materiał skóra
Typ zapinania Standardowe zapinanie
Rozmiar 16,5-20,5 cm
Szerokość 20 mm

Obudowa

Kolor koperta srebrny ton
Materiał stal nierdzewna
Kształt okrągłe
Średnica 40 mm
Grubość 7 mm

Opakowanie

  • oryginalne opakowanie IRISIMO
  • oficjalna gwarancja
  • ściereczka do czyszczenia za darmo

Funkcje

Szczegółowy opis funkcji

Materiał koperty: stal nierdzewna

Stal nierdzewna 316L (Stainless steel) jest bardzo trwałym materiałem, którego praktycznie nie można zniszczyć. Jest twarda (nie zgina się lub nie łamie), jest bezbarwna, antyalergiczna (nie reaguje z płynami ustrojowymi, a zatem żadne składniki metalowe nie są uwalniane do skóry i ciała) i ma powierzchnię antykorozyjną (powierzchnia jest odporna na utlenianie i korozję. Ponadto jest odporna na słodką i słoną wodą).

Zasilanie: bateria

Zegarki zasilane są z baterii.

Materiał paska: skóra

Skóra jest jednym z najpopularniejszych materiałów używanych do produkcji pasków do zegarków. Wygląda elegancko, nie chłodzi i łatwo dopasowuje się do nadgarstka.

Limitowana edycja

Edycja limitowana charakteryzuje się tym, że producent wyprodukował tylko pewną liczbę sztuk dla całego świata. Dlatego tylko ograniczona liczba sztuk pojawi się na Słowacji, zwykle nie więcej niż 10-20. Każda pojedyncza sztuka jest unikatowa, zwykle poprzez numer - numer seryjny. Zwykle są one również dostępne w specjalnym ograniczonym opakowaniu.

Wodoszczelność: 30M/3ATM

Wodoodporne zegarki z oznaczeniem 30M/3ATM przeznaczone są do przypadkowego kontaktu z wodą (mycie samochodu, deszcz). 30M/3ATM odnosi się do stopnia wodoszczelności znormalizowanego przez ISO 2281. Testy ISO obejmują zmiany temperatury, głębokości, ciśnienia (wody, powietrza) przez różny czas w pomieszczeniu i obsługę części operatywnej zegarków.

Szkiełko: szafirowe

Szkło szafirowe zegarka powstało w laboratorium w wyniku stopienia tlenku glinu (Al2O3) w obecności wodoru i tlenu w temperaturze 2000°C. Po krystalizacji w "gruszkę" korundu jest cięte i dalej przetwarzane do pożądanego kształtu i wielkości. Szkło szafirowe to najtwardsze szkło używane w zegarkach. W skali twardości minerałów jest na drugim miejscu za diamentem, porysować można go praktycznie tylko diamentem. Jego jedyną wadą jest kruchość.

Typ zapinania: Standardowe zapinanie

Najbardziej rozpowszechniony sposób zapinania używany w przypadku pasków skórzanych i silikonowych. Sprzączkę wystarczy wsunąć w żądany otwór w zależności od potrzeby.

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA