1.102,00 zł
TERMIN DORĘCZENIA: 5-7 dni roboczych

Każdy zegarek może być wyjątkowy. Skorzystaj z naszej usługi grawerowania laserowego powierzchni i dostosuj swój zegarek do swoich upodobań lub gustu. Dokładny wygląd grawerki i jego umieszczenie można określić w koszyku. Następnie skonsultujemy się z Tobą w sprawie projektu, aby ostateczne wrażenie było jak najlepsze.
Warunki:
1. Grawerowane zegarki nie podlegają zwrotowi.
2. Wymagana jest zaliczka.
Dostawa: 3 dni robocze od zatwierdzenia projektu. Chcę wiedzieć więcej

W przypadku zegarków zakupionych na IRISIMO otrzymasz automatycznie i BEZPŁATNIE przedłużenie gwarancji o 12 miesięcy, dotyczy to zegarków, przy których została umieszczona taka informacja. Przejdź do dokładnej treści warunków.

Wraz z tym produktemklient otrzymuje bezpłatny VIP serwis. Usługa obejmuje opiekę premiową. Przejdź do dokładnego sformułowania warunków.

Na zwrot lub wymianę tego produktu masz ponadstandardowych 12 miesięcy. Przejdź do dokładnego sformułowania warunków.

Czy znalazłeś lepszą cenę? Złożymy Ci ofertę

Podstawowe właściwości

Marka KRONABY
Kolekcja SEKEL
Podkolekcja SEKEL 41MM
Model S3759/1
Gwarancja 2 lata
Kolor brązowy / niebieski
Zasilanie bateria
Wodoszczelność 100M/10ATM
Szkiełko szafirowe
Preznaczenie męskie
Typ analogowe
Waga 76 g

Pasek

Materiał skóra
Typ zapinania Standardowe zapinanie
Szerokość 20 mm

Obudowa

Kolor koperta srebrny ton
Materiał stal nierdzewna
Kształt okrągłe
Średnica 41 mm

Opakowanie

 • oryginalne opakowanie KRONABY
 • oficjalna gwarancja

Funkcje

Automatyczna strefa czasowa, czasomierz, Daily Hundred, Zacznij się ruszać, Zdalne sterowanie fotoaparatem, Podwójny czas, Filtrowanie powiadomień, Szukaj telefonu , Music Control, Odrzuć połączenie, Zapamiętać to miejsce, smartwatch, stoper, Cichy budzik, Walk Me Home
Szczegółowy opis funkcji

Dlaczego warto robić zakupy w IRISIMO

 • autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • własny magazyn
 • profesjonalnie wyszkolony personel
 • na rynku działamy od prawie 20 lat
 • przesyłka ekspresowa
 • bezpłatne skrócenie bransoletki
 • jesteśmy sklepem sprawdzonym przez klientów
 • grawerowanie i opakowanie prezentowe
 • bezpłatna dedykacja
 • prosta wymiana i zwrot towaru
 • bezpłatne usługi bonusowe dla wybranych produktów
 • towary ekskluzywne w ofercie
 • bezpieczne płatności internetowe
why_us

Szczegółowy opis funkcji

Materiał koperty: stal nierdzewna

Stal nierdzewna 316L (Stainless steel) jest bardzo trwałym materiałem, którego praktycznie nie można zniszczyć. Jest twarda (nie zgina się lub nie łamie), jest bezbarwna, antyalergiczna (nie reaguje z płynami ustrojowymi, a zatem żadne składniki metalowe nie są uwalniane do skóry i ciała) i ma powierzchnię antykorozyjną (powierzchnia jest odporna na utlenianie i korozję. Ponadto jest odporna na słodką i słoną wodą).

Zasilanie: bateria

Zegarki zasilane są z baterii.

Materiał paska: skóra

Skóra jest jednym z najpopularniejszych materiałów używanych do produkcji pasków do zegarków. Wygląda elegancko, nie chłodzi i łatwo dopasowuje się do nadgarstka.

Automatyczna strefa czasowa

Śledzenie czasu to praca na pełen etat, którą raczej pozostaw aplikacji. Zawsze pokazuje dokładny czas lokalny, bez względu na to, ile stref czasowych przekroczysz.

czasomierz

Zegarki odliczają czas od wcześniej predefiniowanego czasu do zera. Po osiągnięciu zera zegarek wyemituje sygnał dźwiękowy.

Daily Hundred

Statystyki pokazują, że kluczem do zdrowszego życia jest bycie aktywnym. Ustaw, ile kroków chcesz przejść każdego dnia i obserwuj postępy bezpośrednio na swoim nadgarstku. Bardziej szczegółowy przegląd można uzyskać poprzez analizę wykonaną przez telefon

Zacznij się ruszać

Podnieś się i zacznij się ruszać – coraz więcej dowodów na to, że jeżeli chcesz być w dobrej formie, musisz spędzać mniej czasu na siedzeniu. Zegarki mogą delikatnie przypomnieć, że już zbyt długo nie wykonałeś żadnej czynności.

Zdalne sterowanie fotoaparatem

Dzięki wbudowanemu zdalnemu sterowaniu fotoaparatu nie musisz już być tylko fotografem innych osób – możesz teraz dzielić się miejscem ze znajomymi przed obiektywem. Z pewnością będziesz mieć piękne wspomnienia.

Podwójny czas

Oprócz głównego czasu zegarki pozwalają wyświetlić drugi czas. Idealny dla osób, które mają rodzinę lub znajomych w innej strefie czasowej i chcą z łatwością dowiedzieć się, która jest tam godzina.

Filtrowanie powiadomień

Ważne jest, aby pozostać w kontakcie, ale jeszcze ważniejsze jest, aby się nie rozpraszać. Dlatego Twój zegarek umożliwia skonfigurowanie ustawień, aby chodziły tylko powiadomienia o wydarzeniach od osób, na których zależy Ci najwięcej.

Szukaj telefonu

Straciłeś swój telefon? Wystarczy nacisnąć przycisk na zegarku, a w telefonie zacznie dzwonić dzwonek, zegarem można wtedy łatwo znaleźć.

Music Control

Z zegarkami masz dostęp do ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie. Naciśnij przycisk odtwarzania i zanurz się w tonach, które wpływają na Twoje myśli, uczucia i aktywność.

Odrzuć połączenie

W naszym połączonym świecie ustawienie priorytetu w przypadku rozmów przychodzących jest niezbędną nieprzyjemnością. Z zegarkiem smart jest to trochę łatwiejsze - wystarczy odrzucić połączenie, naciskając jego koronkę.

Zapamiętać to miejsce

Częścią życia jest testowanie nowych rzeczy i odkrywanie nieznanych miejsc. Zanim ale przejdziesz do tej czynności, nie zapomnij nacisnąć przycisku Geo Tag, aby być pewnym, że znajdziesz drogę powrotną do miejsca, z którego wybrałeś się po przygodę.

smartwatch

Zegarki sparujesz za pośrednictwem bluetooth z urządzeniami z systemem Androidem i iOS.

stoper

Stoper pozwala mierzyć odcinki czasu.

Cichy budzik

Po włączeniu funkcji cichego budzika, ciche wibracje zegarka obudzą tylko Ciebie, więc nie będzie to przeszkadzało Twojemu otoczeniu.

Walk Me Home

Na swobodny ruch, przy którym nie grozi żadne niebezpieczeństwo, powinien mieć prawo każdy. Naciśnięcie przycisku wysyła sygnał do bliskiej osoby, która może na niego odpowiedzieć i nadzorować Twoje kroki. Zasada jest podobna do tego, gdyby ktoś towarzyszył Ci w domu, ale z daleka.

Wodoszczelność: 100M/10ATM

Wodoodporne zegarki z oznaczeniem 100M/10ATM przeznaczone są do pływania i snorkeling bez nurkowania z aparatem oddechowym. 100M/10ATM odnosi się do stopnia wodoszczelności znormalizowanego przez ISO 6425. Testy ISO obejmują zmianą temperatury, głębokości, ciśnienia (wody, powietrza) przez różny czas w pomieszczeniu i obsługę części roboczej zegarka.

Szkiełko: szafirowe

Szkło szafirowe zegarka powstało w laboratorium w wyniku stopienia tlenku glinu (Al2O3) w obecności wodoru i tlenu w temperaturze 2000°C. Po krystalizacji w "gruszkę" korundu jest cięte i dalej przetwarzane do pożądanego kształtu i wielkości. Szkło szafirowe to najtwardsze szkło używane w zegarkach. W skali twardości minerałów jest na drugim miejscu za diamentem, porysować można go praktycznie tylko diamentem. Jego jedyną wadą jest kruchość.

Typ zapinania: Standardowe zapinanie

Najbardziej rozpowszechniony sposób zapinania używany w przypadku pasków skórzanych i silikonowych. Sprzączkę wystarczy wsunąć w żądany otwór w zależności od potrzeby.

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA

1.102,00 zł