445,00 zł
ostatnia sztuka w magazynie
Doręczymy: czwartek 27.01.2022

Każdy zegarek może być wyjątkowy. Skorzystaj z naszej usługi grawerowania laserowego powierzchni i dostosuj swój zegarek do swoich upodobań lub gustu. Dokładny wygląd grawerki i jego umieszczenie można określić w koszyku. Następnie skonsultujemy się z Tobą w sprawie projektu, aby ostateczne wrażenie było jak najlepsze.
Warunki:
1. Grawerowane zegarki nie podlegają zwrotowi.
2. Wymagana jest zaliczka.
Dostawa: 3 dni robocze od zatwierdzenia projektu. Chcę wiedzieć więcej

Kupując ten produkt, klient automatycznie i bezpłatnie uzyskuje usługę przedłużenia gwarancji o 12 miesięcy. Przejdź do dokładnej treści warunków.

Na zwrot lub wymianę tego produktu masz ponadstandardowych 12 miesięcy. Przejdź do dokładnego sformułowania warunków.

Czy znalazłeś lepszą cenę? Złożymy Ci ofertę

Podstawowe właściwości

Marka LOTUS
Kolekcja SMARTIME
Model L50006/1
Gwarancja 2 lata
Kolor brązowy / srebrny
Zasilanie Ładowanie USB
Wodoszczelność 30M/3ATM
Preznaczenie męskie
Typ cyfrowe
Waga 97 g

Bransoletka

Materiał stal nierdzewna
Szerokość 22-20 mm
Długość bransoletki zmienimy za darmo
Jak powinni mierzyć obwód nadgarstka?

Obudowa

Kolor koperta srebrny ton
Kształt okrągłe
Średnica 46,5 mm

Opakowanie

  • oryginalne opakowanie LOTUS
  • oficjalna gwarancja
  • ściereczka do czyszczenia za darmo

Funkcje

Alarm, Zdalne sterowanie fotoaparatem, Szukaj telefonu , Pojemnościowy ekran dotykowy, krokomierz, Pomiar ciśnienia krwi, Monitor czynności, Monitor snu, Music Control, Powiadomienia, Przystosowalny design tarczy, Monitorowanie aktywności serca, smartwatch, stoper, Powiadomienie o bezczynności
Szczegółowy opis funkcji

Szczegółowy opis funkcji

Zasilanie: Ładowanie USB

Akumulator zegarka jest ładowany za pomocą kabla ze złączem USB. Źródłem zasilania może być ładowarka sieciowa, laptop lub bank energii.

Materiał bransoletki: stal nierdzewna

Stal nierdzewna 316L (Stainless steel) jest bardzo trwałym materiałem, którego praktycznie nie można zniszczyć. Jest twarda (nie zgina się lub nie łamie), jest bezbarwna, antyalergiczna (nie reaguje z płynami ustrojowymi, a zatem żadne składniki metalowe nie są uwalniane do skóry i ciała) i ma powierzchnię antykorozyjną (powierzchnia jest odporna na utlenianie i korozję. Jest odporna na słodką i słoną wodę).

Alarm

W zegarkach znajduje się budzik, który można ustawić na różny czas. Po uruchomieniu budzik zadzwoni.

Zdalne sterowanie fotoaparatem

Dzięki wbudowanemu zdalnemu sterowaniu fotoaparatu nie musisz już być tylko fotografem innych osób – możesz teraz dzielić się miejscem ze znajomymi przed obiektywem. Z pewnością będziesz mieć piękne wspomnienia.

Szukaj telefonu

Straciłeś swój telefon? Wystarczy nacisnąć przycisk na zegarku, a w telefonie zacznie dzwonić dzwonek, zegarem można wtedy łatwo znaleźć.

Pojemnościowy ekran dotykowy

Zegarkiem można sterować za pomocą w pełni dotykowego szkiełka. Technologia pojemnościowa zapewnia wysoką czułość nawet przy delikatnym dotyku, umożliwiając wygodny i szybki dostęp do wszystkich funkcji i ustawień.

krokomierz

Zegarek sportowy korzystający z wbudowanego akcelerometru trójosiowego. Krokomierz można włączyć ręcznie, można też ustawić tryb automatycznego pomiaru z chwilą rozpoczęcia marszu albo biegu. Ekran wyświetla całkowitą ilość kroków i ilość kroków wykonanych za godzinę. Do dyspozycji jest również zakres ustawień celu od 1000 do 50 000 kroków, o którego osiągnięciu poinformuje sygnał dźwiękowy. Na ekranie zegarka jest też odtwarzany przebieg spaceru z ostrzeżeniem w razie nieczynności.

Pomiar ciśnienia krwi

Za pomocą wbudowanego czujnika zegarek może orientacyjnie mierzyć wartości ciśnienia krwi. Gdy zegarek jest podłączony do telefonu, zmierzone dane są synchronizowane z aplikacją w czasie rzeczywistym.

Monitor czynności

Śledź swoją aktywność fizyczną i zyskaj aktualne informacje o liczbie wykonanych kroków, przebytych kilometrach i spalonych kaloriach.

Monitor snu

Po aktywacji monitoruje i rejestruje wybrane funkcje organizmu podczas snu. Na podstawie zapisanych danych z czujnika ruchu i tętna można analizować przebieg i jakość snu w aplikacji, a także wykryć przybliżoną przyczynę porannego zmęczenia.

Music Control

Z zegarkami masz dostęp do ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie. Naciśnij przycisk odtwarzania i zanurz się w tonach, które wpływają na Twoje myśli, uczucia i aktywność.

Powiadomienia

Zegarki smart informują osobę noszącą o przychodzącej wiadomości lub wydarzeniu sygnałem dźwiękowym. Powiadomienia można ustawić dla sieci społecznościowych, SMS, e-maila, aplikacji, kalendarza i budzika.

Przystosowalny design tarczy

Możesz szybko i łatwo zmienić wygląd swojej tarczy zegarka. Możliwości są praktycznie nieograniczone i tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz swojego ulubionego zdjęcia, czy design tarczy luksusowego zegarka.

Monitorowanie aktywności serca

Zegarki mogą być Twoim osobistym trenerem. Automatycznie mierzą aktywność serca podczas każdej aktywności fizycznej lub treningu.

smartwatch

Zegarki sparujesz za pośrednictwem bluetooth z urządzeniami z systemem Androidem i iOS.

stoper

Stoper pozwala mierzyć odcinki czasu.

Powiadomienie o bezczynności

Na podstawie danych otrzymanych z czujników ruchu zegarek wskazuje potrzebę wykonania czynności w celu osiągnięcia planowanego wydatku energetycznego.

Wodoszczelność: 30M/3ATM

Wodoodporne zegarki z oznaczeniem 30M/3ATM przeznaczone są do przypadkowego kontaktu z wodą (mycie samochodu, deszcz). 30M/3ATM odnosi się do stopnia wodoszczelności znormalizowanego przez ISO 2281. Testy ISO obejmują zmiany temperatury, głębokości, ciśnienia (wody, powietrza) przez różny czas w pomieszczeniu i obsługę części operatywnej zegarków.

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA