1.210,00 zł
Na stanie 5+ szt.
TERMIN DORĘCZENIA: 3-4 dni robocze

Podstawowe właściwości

Marka XIAOMI
Kolekcja WATCH 2 PRO
Model 6941812724774
Gwarancja 2 lata
Kolor brązowy
Wodoszczelność 50M/5ATM
Szkiełko gorilla glass
Kompatybilność Android
Wyświetlacz dotykowy / always on / AMOLED
Obsługiwane systemy satelitarne GPS / GLONASS / Beidou / Galileo / QZSS
Preznaczenie męskie
Typ smart
Rozdzielczość ekranu 466x466 px
Pojemność baterii 495 mAh
Pamięć wewnętrzna 32 GB
Tryby sportowe 150
Żywotność baterii - tryb standardowy (dni) 3

Pasek

Materiał skóra
Typ zapinania Standardowe zapinanie

Obudowa

Kolor koperta srebrny ton
Materiał stal nierdzewna
Kształt okrągłe
Średnica 46 mm
Grubość 11,8 mm

Opakowanie

 • oryginalne opakowanie XIAOMI
 • oficjalna gwarancja

Funkcje

Nawigacja GPS, kalorymetr, Kompas - cyfrowy, krokomierz, prognoza pogody, smartwatch, Wysokościomierz, Monitor snu, Powiadomienia, Google Pay, Przystosowalny design tarczy, Funkcje treningowe, Analizy treningowe, Pomiar czynności serca, Pomiar stresu, Pomiar natlenienia krwi, GPS tracking, Tryby sportowe, Połączenia Bluetooth, NFC, karta eSIM, Asystent Google, Pomiar składu ciała
Szczegółowy opis funkcji

Dlaczego warto robić zakupy w IRISIMO

 • autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • własny magazyn
 • profesjonalnie wyszkolony personel
 • na rynku działamy od prawie 20 lat
 • przesyłka ekspresowa
 • bezpłatne skrócenie bransoletki
 • jesteśmy sklepem sprawdzonym przez klientów
 • grawerowanie i opakowanie prezentowe
 • bezpłatna dedykacja
 • prosta wymiana i zwrot towaru
 • bezpłatne usługi bonusowe dla wybranych produktów
 • towary ekskluzywne w ofercie
 • bezpieczne płatności internetowe
why_us

Szczegółowy opis funkcji

Materiał koperty: stal nierdzewna

Stal nierdzewna 316L (Stainless steel) jest bardzo trwałym materiałem, którego praktycznie nie można zniszczyć. Jest twarda (nie zgina się lub nie łamie), jest bezbarwna, antyalergiczna (nie reaguje z płynami ustrojowymi, a zatem żadne składniki metalowe nie są uwalniane do skóry i ciała) i ma powierzchnię antykorozyjną (powierzchnia jest odporna na utlenianie i korozję. Ponadto jest odporna na słodką i słoną wodą).

Materiał paska: skóra

Skóra jest jednym z najpopularniejszych materiałów używanych do produkcji pasków do zegarków. Wygląda elegancko, nie chłodzi i łatwo dopasowuje się do nadgarstka.

Nawigacja GPS

Zegarki są wyposażone w nawigację GPS.

kalorymetr

Zegarki obliczają zużycie kalorii podczas ćwiczeń.

Kompas - cyfrowy

Kompas w zegarkach wyświetla północ i inne strony świata. Ponadto wyświetlacz pokazuje kąt kierunku do celu od 0 do 359 stopni. Rozdzielczość / dokładność wyświetlenia to 1 stopień. Kompas powinien być koniecznym wyposażeniem wszystkich poszukiwaczy przygód, turystów i miłośników outdooru.

krokomierz

Zegarek sportowy korzystający z wbudowanego akcelerometru trójosiowego. Krokomierz można włączyć ręcznie, można też ustawić tryb automatycznego pomiaru z chwilą rozpoczęcia marszu albo biegu. Ekran wyświetla całkowitą ilość kroków i ilość kroków wykonanych za godzinę. Do dyspozycji jest również zakres ustawień celu od 1000 do 50 000 kroków, o którego osiągnięciu poinformuje sygnał dźwiękowy. Na ekranie zegarka jest też odtwarzany przebieg spaceru z ostrzeżeniem w razie nieczynności.

prognoza pogody

Zegarki na podstawie zmian ciśnienia atmosferycznego mogą przewidzieć pogodę na następne kilka godzin.

smartwatch

Zegarki sparujesz za pośrednictwem bluetooth z urządzeniami z systemem Androidem i iOS.

Wysokościomierz

Czujnik barometryczny rejestruje ciśnienie atmosferyczne i oblicza na jego podstawie wysokość. Wysokościomierz może mierzyć wysokość do 10 000 metrów nad poziomem morza.

Monitor snu

Po aktywacji monitoruje i rejestruje wybrane funkcje organizmu podczas snu. Na podstawie zapisanych danych z czujnika ruchu i tętna można analizować przebieg i jakość snu w aplikacji, a także wykryć przybliżoną przyczynę porannego zmęczenia.

Powiadomienia

Zegarki smart informują osobę noszącą o przychodzącej wiadomości lub wydarzeniu sygnałem dźwiękowym. Powiadomienia można ustawić dla sieci społecznościowych, SMS, e-maila, aplikacji, kalendarza i budzika.

Google Pay

Innowacyjna metoda płatności firmy Google LLC. Aby zapłacić za towary lub usługi nie potrzebujesz portfela ani karty kredytowej, wystarczy zegarek i dostęp do tej usługi w Twoim banku.

Przystosowalny design tarczy

Możesz szybko i łatwo zmienić wygląd swojej tarczy zegarka. Możliwości są praktycznie nieograniczone i tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz swojego ulubionego zdjęcia, czy design tarczy luksusowego zegarka.

Funkcje treningowe

Kompleksowy zestaw użytecznych funkcji obejmuje wyświetlanie przejechanej odległości, prędkość, tempo ruchu i wiele innych wartości obliczonych na podstawie kombinacji danych uzyskanych z GPS i akcelerometru. Funkcja pokazuje dane o czasie (czas, który upłynął, czas okrążenia, długość okrążenia, średnia prędkość), wysokość nad poziomem morza (łączne wznoszenie, łączne zejście, prędkość wznoszenia / zejścia), spalone kalorie i częstość pracy serca.

Analizy treningowe

Wyświetlenie zaawansowanych danych treningowych, w tym stanu ćwiczeń, przebiegu i zaawansowania aktywności fitness, rozwoju obciążenia treningowego, VO2MAX i obliczenia przybliżonego czasu na regenerację organizmu.

Pomiar czynności serca

Dzięki wbudowanemu czujnikowi optycznemu czynność serca jest monitorowana do maksymalnej wartości 220 uderzeń na minutę. Można rejestrować i wyświetlać aktualne tętno, które jest podstawą do ustawienia docelowej częstotliwości tętna, ocenę minimalnego i maksymalnego tętna, graficzny wskaźnik strefy aktualnej częstości i wykres czynności serca.

Pomiar stresu

Pomiar natlenienia krwi

GPS tracking

Bezpośrednio w zegarku ustawisz daną aktywność sportową, a po jej zakończeniu, dzięki GPS, możesz zobaczyć przebieg całej trasy na mapie.

Tryby sportowe

Połączenia Bluetooth

Wykonywanie i odbieranie połączeń bezpośrednio z zegarka. Dzięki zintegrowanemu głośnikowi i mikrofonowi zegarek zastępuje bezprzewodowy zestaw głośnomówiący, dzięki czemu masz wolne ręce i możesz w pełni skoncentrować się na wykonywanej aktualnie czynności.

NFC

Technologia bezprzewodowa Near Field Communication (NFC) umożliwia płatność zbliżeniową lub szybkie połączenia z innymi podobnie wyposażonymi urządzeniami.

karta eSIM

Asystent Google

Pomiar składu ciała

Wodoszczelność: 50M/5ATM

Wodoodporne zegarki z oznaczeniem 50M/5ATM przeznaczone są do przypadkowego kontaktu z wodą (mycie samochodu, deszcz) i do pływania bez nurkowania. 50M/5ATM odnosi się do stopnia wodoszczelności znormalizowanego przez ISO 2281. Testy ISO obejmują zmiany temperatury, głębokości, ciśnienia (wody, powietrza) przez różny czas w pomieszczeniu i obsługę części operatywnej zegarków.

Szkiełko: gorilla glass

Szkła amerykańskiej firmy Corning są bardzo odporne na zarysowania i zadrapania, a także osiągają doskonałe wyniki w zakresie odporności na pękanie. Ich właściwości są stale ulepszane. Obecnie topowym modelem jest szkło Gorilla Glass Victus, które nie uszkodzi się nawet po spadnięciu z 2 metrów.

Typ zapinania: Standardowe zapinanie

Najbardziej rozpowszechniony sposób zapinania używany w przypadku pasków skórzanych i silikonowych. Sprzączkę wystarczy wsunąć w żądany otwór w zależności od potrzeby.

Ten produkt nie jest urządzeniem medycznym i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Uzyskane dane i wyniki monitorowania służą wyłącznie jako wskazówki.

Oceń ten produkt

Jak na razie brak ocen

Mam pytanie dotyczące produktu

Jak na razie brak pytań.

Kupujący jest uprawniony do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny zgodnie z § 7 i nast. ustawy nr 102/2014 Z.z. w sprawie ochrony konsumenta w przypadku sprzedaży na odległość w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru.

To nie wszystko! Na stronie Hodinky.sk możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w okresie 12 miesięcy obowiązują te same warunki jak w 14-dniowym ustawowym terminie*.

* Dokładne warunki zwrotu i wymiany towaru, patrz: ZWROT I WYMIANA

1.210,00 zł